127. oktobrī Kalētu Mūzikas un mākslas skolā notika Liepājas rajona novadu X skolēnu sporta spēles basketbolā zēnu un meiteņu pamatskolu komandām.

Zēnu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Z. Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas izglītojamie no Bārtas ( skolotājs Māris Ķudis), savukārt meiteņu konkurencē 1. vietu izcīnīja Ata Kronvalda Durbes pamatskola izglītojamās ( skolotāja Līga Rozenšteina).

Rezultātus skatīt lrsportaskola.lv sadaļā skolu sports, rezultāti.

IMG 20191110 WA000810. novembrī mūsu skolas galda tenisisti no Rucavas kopā ar treneri Daigu Gabrūnu aizvadīja treniņnodarbību Rīgā. Šādu iespēju mācīties un iegūt zināšanas galda tenisā gan treneriem, gan sportistiem piedāvā Latvijas Galda tenisa federācija sadarbībā ar Ķīnas vēstniecību Latvijā. Nodarbību vadīja Shandong Foreign Trade Vocational College treneri.

“Es uzskatu, ka šie treniņi bija lietderīgi, lai sportisti saprastu un redzētu, cik daudz jādara, lai sasniegtu rezultātus, “ trenere Daiga Gabrūna.

DSC0705524. septembrī, rudenīgi vēsā, bet saulainā dienā, Vaiņodes stadionā notika Liepājas rajona novadu X sporta spēles četrcīņā vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās Krotes Kronvalda Ata pamatskolas, Priekules vidusskolas, Rucavas pamatskolas, Vaiņodes vidusskolas, Nīcas vidusskolas, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņi. Sacensību tiesāšanā piedalījās vispārizglītojošo skolu sporta skolotāji, sporta skolas darbinieki, kā arī pieredzi četrcīņas tiesāšanā guva Liepājas Universitātes sporta un deju programmas studenti.