2020. gads sportā iesācies ļoti aktīvi.

2Šā gada pirmās sacensības Sportland kauss I posms vieglatlētikā notika tepat- Liepājas Olimpiskajā centra vieglatlētikas manēžā. Tajās startēja Elizabete Kociņa, Jānis Laugalis, Airisa Marta Mūrniece, Toms Reņģe, Rēzija Grēta Štrausa ( trenere Agnese Kļava). Veiksmīgi startēja Toms Reņģe ( U18 vecuma grupā) augstlēkšanas disciplīnā, uzrādot personīgo rekordu 1,89m un izcīnot 1. vietu. Kārlis Piziks ( U16 vecuma grupā), kurš šobrīd mācās Murjāņu ģimnāzijā, grūda lodi, uzrādot jaunu personīgo rekordu 15.42m un izcīnot 1. vietu ( treneris Ģirts Ločmelis).

Savukārt Rēzija Grēta Štrausa skrēja 60m barjeras, pirmo reizi konkurējot pieaugušo grupā, un izcīnīja 3. vietu. Jau šobrīd notiek gatavošanās Latvijas Jaunatnes čempionātiem vieglatlētikā telpās visās vecuma grupās, kuri notiks februārī.

 

3

 

Futbolā šobrīd mūsu komandas startē Kurzemes tūrē ar U8 un U9 vecuma grupām treneru Toma Guca un Emīla Knapša vadībā. Šajā vecumā bērni mācās futbola pamatus un galvenais ir spēles prieks un vecāku atbalsts. Savukārt U13 un U14 vecuma grupas komandas trenera Mārtiņa Jaunskalžes vadībā piedalās Kurzemes čempionātā telpu futbolā, kurā jau pavisam drīz gaidāmas fināla sacensības.

 

1

 

11. janvārī notika Vaiņodes kauss telpu futbolā, kurā startēja U9 vecuma grupas Grobiņas komanda. Šajā vecuma grupā rezultāts netiek skaitīts, jaunie futbolisti guva spēļu pieredzi, piedzīvojot gan uzvaras, gan zaudējumus, gan neizšķirtu.