Jau mēnesi pilnā sparā norit “Piena Spēka” kausa izcīņa volejbolā Latvijas skolās

1Šajā nedēļā Latvijas vispārizglītojošo skolu “Piena Spēka” kausa volejbolā sacensības notika Jūrmalā, Daugavpilī un Aizputē.

Jūrmalā sacentās 3. un 4. grupas (2004.-2007.g.dz.) jaunieši, kur tikās 2 zēnu (Majoru vidusskola, Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola) un 3 meiteņu (Majoru vidusskola, Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola, Jūrmalas Valsts ģimnāzija)) komandas, Daugavpilī - 2.grupas (2000.-2003.g.dz.) jaunietes 10 komandas (Daugavpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils 12. Vidusskola (6 komandas), Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils 10. vidusskola, PIKC “Daugavpils tehnikums”) un Aizputē – 3. un 4.grupas jaunieši 2 zēnu (Aizputes vidusskola un Ata Kronvalda Durbes pamatskola) un 3 meiteņu (Aizputes vidusskola un Ata Kronvalda Durbes pamatskola un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola).

 

 

Uz Latvijas skolu “Piena Spēka” kausa finālsacensībām 4. aprīlī Rīgā, Skonto hallē, brauks komandas - Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola (3.grupa), Jūrmalas Valsts ģimnāzija (4.grupa), Daugavpils Centra vidusskola (2.grupa), Aizputes vidusskola (3., 4.grupas).

Nākošajā nedēļā “Piena Spēks” kausa izcīņa notiks 18. februārī Balvos, 19. februārī – Jēkabpils novada Ābeļu pamatskolā, Daugavpilī, Jūrmalā, Cēsīs, 20. februārī - Madonas novada Barkavas pamatskolā un 21.februārī Dundagas vidusskolā.

 

2

 

Sekojiet notikumiem, rezultātiem:

http://volejbols.lv/jaunatnes-volejbols/piena-speka-kauss

https://www.facebook.com/skolukauss/