Lieliski starti Latvijas U16 čempionātā vieglatlētikā.

122. un 23. februārī Liepājas manēžā norisinājās Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā. Tajā startēja Elizabete Kociņa, Hilda Ciemese, Anna Marija Mackare ( trenere Agnese Kļava) no Grobiņas novada, Kārlis Piziks ( treneri Ģirts Ločmelis un Guntars Gailītis) un Sanijs Jakšts ( treneris Vaclovs Svažs) no Priekules novada.

 

Grobiņas novada vieglatlēte Elizabete Kociņa skrēja 60m un šajā disciplīnu izcīnīja Latvijas U16 čempiones titulu ar rez.7,94 s., 300m skrējienā vieglatlēte izcīnīja 2.vietu. Hilda Ciemese skrēja 60m (35.vieta), 300m skrējienā uzlaboja savu personīgo rezultātu (26.vieta). Anna Marija Mackare skrēja 1000m (21.vieta).

Kārlis Piziks startēja lodes grūšanas disciplīnā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, lodi aizgrūžot 15.29m. Sanijs Jakšts arī grūda lodi un ieguva 13. vietu.

 

23