Latvijas Jaunatnes čempionāts vidējā vecuma grupā

3Ložu šaušanas audzēkņi 20. un 21. aprīlī piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā vidējā vecuma grupā. Šajās sacensībās LRSS piedalījās ar 2 komandām. Pirmā komandā startēja: Anna Stieģele, Igo Zušs, Niks Gedrims, Jānis Lasmanis ,Nikola Cinovska, Krista Sabīne Aleksandrova, Kate Lietavniece, Lenija Feldmane un 12 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu. Otrā komanda piedalījās nepilnā sastāvā : Gustavs Gleizups, Roberts Bērziņš, Sabīne Ķeķe, Rihards Sermulis ,izcīnot 6. vietu.

Ar augstiem rezultātiem veiksmīgi startēja Anna Stieģele, pirmo reizi sasniedzot 400 punktu robežu šaušanā ar pneimatisko ieroci, uzrādot vingrinājumā PŠ-40 -403,5 punktus un izcīnot 1. vietu.

Lielākais pārsteigums un gandarījums bija par Gustavu Gleizupu, kurš startēja ar vienu no vecākā modeļa tipa pneimatisko ieroci, iekļūstot finālā un izcīnot augsto 4.vietu.

 Krista Sabīne Aleksandrova šajā dienā piedalījās četrās disciplīnās. Vingrinājumā MŠ-30 (1. vieta), PŠ-40, pamatvingrinājumā izpildīja SMK, kas ir nebijis notikums gan Aizputes šaušanas vēsturē, PŠ-40 finālā - 1. vieta, MIX - 3. vieta.

 

Paldies trenerēm Ilzei Frīdenbergai un Lailai Kalniņai!