SKRIEŠANAS SERIĀLS “SKRIEN LATVIJA”.

1Arī šajā sezonā skriešanas seriāls “Skrien Latvija “ pulcē dalībniekus dažādās Latvijas pilsētās. Arī Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi ir piedalījušies jau divos sacensību posmos- pirmajā posmā , kas notika Liepājā, un arī otrajā posmā, kas risinājās Daugavpilī. Uz sacensībām Liepājā devāmies kuplā skaitā. Sporta skolas audzēkņi startēja bērnu skrējienā un 5,5 km distancē. Priecēja Artūrs Niklāvs Medveds , kurš kopvērtējumā vīriešiem izcīnīja otro vietu, labi skrēja arī Ieva Pūpola un Madara Pūpola, kuras vecuma grupā STB izcīnīja attiecīgi 5. un 6. vietu. Reičela Rone finišēja vienpadsmitā. 5, 5 km garo distanci pieveica arī Paula Biteniece, Markuss Pabērzis, Una Undīne Ungere, Megija Vilka, Jana Lamberte, Renāte Ausmane, Daniels Blumbahs, Markuss Zeltagrauds, Daniels Klāvs Zāģeris. Bērnu skrējienā sacentās Marta Ļaudama un Lelde Leila Dzirko.

 

Aprīļa beigās devāmies uz tālo Daugavpili, lai pieveiktu sacensību otro posmu- Daugavpils pusmaratonu. Šoreiz apskatījām arī pilsētu, pabijām Daugavpils cietoksnī, apmeklējām Latgales zoodārzu, bijām arī Šmakovkas muzejā. Visi startējām 5, 5 km distancē. Arī šoreiz otrais kopvērtējumā vīriešiem finišēja Artūrs Niklāvs Medveds, tikai pašā finiša taisnē piekāpjoties sacensību uzvarētājam Jānim Razgalim. Labāko sešiniekā 106 dalībnieču konkurencē iekļuva Līva Skoreja STB grupā. 2Labi veicās arī Paulai Biteniecei, Danielam Blumbaham, Zanei Apsītei, Nikam Birkenfeldama, Jānim Vīdmanim, Mikam Jānim Šternam, Sandrai Stieģelei, Markusam Pabērzim, Megijai Vilkai. Nākošais sacensību posms notiks jūnija vidū Ventspilī.

 

Vēlam izturību un cīņas sparu vieglatlētiem un viņu trenerei Maijai Pūpolai!