Galda tenisa “Blice” 2018

blice7.augustā Rucavas pamatskolā pēc vairāku gadu pārtraukuma notika galda tenisistu vasaras pasākums, kurā pulcējās 23 sportisti no Rucavas, Durbes un Nīcas. Pirmajā dienā tika izveidotas un prezentētas komandas. Dalībnieki sacentās futbolā un frisbijgolfa stafetē. Pēc sportošanas devās nelielā ekskursijā, apskatot Muižas kalnu, Rucavas novērojumu staciju un baznīcu. Pēc vakariņām sacensības dubultspēlēs. Spraigā cīņā uzvarēja Roberts Buļko (Durbe) un Katrīna Filaka(Nīca), 2.vietā Kristers Apinis (Nīca) un Aleksis Zeme(Rucava), 3.v. Kārlis Šķuburs (Durbe) un Alise Sila (Nīca). Pēc sacensībām telšu celšana, ugunskura kurināšana. Iestiprinājušies ar desiņām, dalībnieki gatavojās jautrajai Nakts spēlei. Pēc nepilnas stundas dalībnieki noguruši devās atpūsties pie ugunskura, cits teltī.

8. augusta rīts iesākās ar rīta rosmi. Pēc brokastīm galda tenisa gudrības rādīja un stāstīja Viktors Tolkačevs. Pasākums noslēdzās ar sacensībām vienspēlēs. Dalībnieki spēlēja trīs grupās pēc meistarības. Uzvarētāji savās grupās – Roberts Buļķo (Durbe), Kristers Apinis (Nīca), Sandis Pētersons(Nīca).

 

Paldies organizatorei Daigai Gabrūnai.