Latvijas U14 čempionāta atlase vieglatlētikā

IMG 20190205 WA000125. janvārī uz Kuldīgu devās Kurzemes U14 vecuma sportisti, kur notika Latvijas U14 čempionāta atlase vieglatlētikā telpās. Šajās sacensībās piedalījās arī Liepājas rajona Sporta skolas izglītojamie no Grobiņas, Priekules un Aizputes novadiem. Pirmo piecu vietu ieguvēji katrā disciplīnā ieguva ceļa zīmi uz Latvijas U14 čempionātu vieglatlētiku telpās, kas notika šā gada 3. februārī Rīgā. No sporta skolas čempionātā startēja Sanijs Jakšts , Raivijs Strēlis, Ģirts Štēbelis ( Priekules novads), Matīss Kalniņš, Toms Kārkliņš, Keita Upeniece ( Aizputes novads), Elizabete Kociņa, Lauris Jaunzemis ( Grobiņas novads).

 

Latvijas čempionātā U14 vieglatlētikā grobiņniecei Elizabetei Kociņai (trenere A.Kļava) izdevās izcīnīt divas pārliecinošas uzvaras-60m skrējienā ar rezultātu 8.19 un 300m skrējienā ar rezultātu 45.04. Elizabete ir uzrādījusi šo sacensību visaugstvērtīgāko rezultātu.

 

IMG 20190205 WA0000Latvijas U14 čempionātā vieglatlētikā labu sniegumu parādīja Sanijs Jakšts (treneris V. Svažs), izcīnot 7. vietu lodes grūšanā. Raivijs Strēlis (treneris V. Svažs) izcīnīja 8. vietu lodes grūšanā, Matīss Kalniņš (trenere G. Ozola) 1000m skrējienā izcīnīja 9. vietu.