Tautas bumbas sacensības.

IMG 20190207 WA00006. februārī Vaiņodes vidusskolas sporta zālē notika Liepājas rajona novadu X skolēnu sporta spēles tautas bumbā gan vidusskolu grupas zēniem un meitenēm, gan pamatskolu grupā.

Vidusskolu grupā meiteņu komandas bija piecas – Aizputes vidusskola, Grobiņas sākumskola, Nīcas vidusskola, Priekules vidusskola un Vaiņodes vidusskola, savukārt vidusskolu grupā zēnu komandas bija četras - Grobiņas sākumskola, Nīcas vidusskola, Priekules vidusskola un Vaiņodes vidusskola. Pārliecinošu uzvaru vidusskolu grupā zēniem izcīnīja Nīcas vidusskola audzēkņi, 2. vieta izcīnīja Grobiņas sākumskola, bet 3. vietu ieguva Priekules vidusskola.

 

IMG 20190207 WA0004Starp vidusskolu grupas meiteņu komandām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Priekules vidusskola, Nīcas vidusskolas un Aizputes vidusskolas savstarpējā spēle beidzās neizšķirti, bet Nīcas vidusskolai labāki rādītāji spēlēs ar citām komandām, tāpēc Nīcas sportistēm - 2. vieta, Aizputes vidusskolas audzēknēm - 3. vieta.

 

Pamatskolu grupā piedalījās 6 komandas - Ata Kronvalda Durbes pamatskola, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola, Bārtas pamatskola, Vērgales pamatskola, Kapsēdes pamatskola, Krotes Kronvalda Ata pamatskola. Šajā grupā 1. vietu izcīnīja Ata Kronvalda Durbes pamatskola, 2. vietu - Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola, 3. vietu - Kapsēdes pamatskola.

 

 

 

 

 

IMG 20190207 WA0005