Arvīda DESMITNIEKA starptautisks piemiņas turnīrs

IMG 812216. un 17. februārī Vaiņodes vidusskolas sporta hallē notika handbola spēles aizsācēja un trenera Arvīda DESMITNIEKA starptautisks piemiņas turnīrs (piedalījās 2002. g. dzim. un jaunāki puiši). Šīs tradīcijas iedibinātāji ir viņa audzēkņi, tagad jau treneri un skolotāji, Zigmunds Mickus, Artūrs Auders un Ainārs Pāvils. Uz spēlēm pirmajā turnīrā tika uzaicināti Salaspils sporta skolas audzēkņi (treneris Niks Remess - bija HK Vaiņode spēlētājs), kā arī ilggadēju draugu komandas no Kauņas un Klaipēdas sporta skolām.


IMG 8113Spēles bija saistošas, jo komandas līdzvērtīgas, par ko liecina spēļu rezultāti – 1. dienā četru spēļu pirmie puslaiki beidzās “neizšķirti”, bet abās dienās 6 spēlēs rezultātu lielākā starpība bija 4 vārti.
Tika noteikta arī simboliskā turnīra izlase – Ričards Juzups (Vaiņode), Valdis Bublauskis (Vaiņode), Markuss Jurševskis (Vaiņode), Berkantas Drungelas (Kauņa), Domas Rinkavičus (Kauņa), Jorens Glods (Salaspils), Orestas Bikņus (Klaipēda).
Pirmo Arvīda Desmitnieka Piemiņas handbola turnīra kausu izcīnīja Kauņas komanda, 2. vietā - Vaiņodes puiši, 3. vietā - Salaspils sportisti, 4. vietā – Klaipēdas komanda.

 

 

IMG 8117